EN

Aktualności o firmie

Jak pielęgnować często używane zabawki dla zwierząt?

1. Zwróć uwagę na czystość powierzchni 

Utrzymuj pokój w czystości, aby zminimalizować kurz, i używaj czystych, suchych, miękkich narzędzi do częstego czyszczenia powierzchni zabawki. Regularna pielęgnacja może skutecznie wyeliminować bakterie, co bardziej sprzyja rozwojowi dziecka. 


2. Czyszczenie uwagi

Podczas czyszczenia możesz podjąć niezbędne środki w zależności od rozmiaru. W przypadku małych można najpierw przykleić taśmą części, które boją się zużycia i włożyć je bezpośrednio do pralki w celu delikatnego wyprania, wirować, powiesić w chłodnym miejscu do dokładnego wyschnięcia i poklepać zabawki sporadycznie, aby zrobić swoje futro. Nadzienie jest puszyste i miękkie.


3. Zwróć uwagę na demontaż głównych części

W przypadku wełny/szmatki lub lalek z wysoce inteligentną elektroniką, słupkami i głośnikami, przed czyszczeniem należy wyjąć elektronikę (niektóre nie są wodoodporne) lub baterie, aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym przez wodę.


4. Wskazówki dotyczące prania pluszowych zabawek w domu

W przypadku zabawek z kilkoma małymi częściami można ją prać ręcznie lub w pralce w ciepłej wodzie o temperaturze 30-40°C. Do czyszczenia można użyć neutralnego detergentu do prania. W przypadku zabawek pluszowych skuteczniejszy będzie detergent z kaszmiru.


5. Spraw, aby zabawka była mniej brudna i przedłuż jej żywotność

Kupując bułeczki z zabawkami, nie wyrzucaj kartonu ani plastikowej torby, aby zapakować je do przechowywania. W wilgotnych miejscach, aby zapobiec zamoczeniu zabawek, podczas przechowywania można umieścić środek osuszający, a wypchane zabawki należy przechowywać w jak największym stopniu, aby uniknąć zaległości, aby uniknąć deformacji i uszkodzeń.


6. Zwróć uwagę, aby sprawdzić wnętrze

Sprawdź, czy narządy wewnętrzne pluszaka są czyste i higieniczne. Wśród niewykwalifikowanych wypełniaczy zabawek znajdują się wyrzucone tworzywa sztuczne, liny z włókien, skrawki papieru, a nawet zakazana przez państwo bawełna o czarnym sercu. Odrzuć niewykwalifikowane, aby nie zagrażać zdrowiu. 7. Mycie Po wyschnięciu umytych zabawek należy je starannie przeczesać czystym grzebieniem lub podobnym narzędziem w kierunku futra, aby futro było gładkie i piękne.


Kategoria wiadomości

Chcesz dowiedzieć się więcej o Jump Arenie?

Zadaj pytanie
Proszę
pozostawiać
wiadomość
Telefon / WhatsApp / WeChat:

Dodaj:

Wanyang Zhongchuang, okręg Cangnan, miasto Wenzhou, prowincja Zhejiang

Kot

Pies

Szybkie linki

Wsparcie IT przez