EN

Witamy w Infei
Produkty dla zwierząt
Spółka

Infei Pet Products Co., Ltd.jest wiodącym producentem smycz dla zwierząt, Miska dla zwierząt, Ściereczka dla zwierząt, Legowisko dla zwierząt, obroża dla zwierząt, drzewko domowe, zabawki dla zwierząt itp., z kompleksowym i naukowym systemem zarządzania jakością.

Posiadamy własny dział R&D, możliwość dostosowania dowolnych potrzeb Państwa produktów. Twoje produkty OEM i ODM są mile widziane, nasi profesjonalni inżynierowie i projektanci mogą zrealizować Twoje pomysły. „Zadowolenie klienta” to nasze największe dążenie. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom wysoką jakość, konkurencyjną cenę, terminowość dostaw i skuteczną komunikację.

Do tej pory eksportowaliśmy już do ponad 80 krajów i regionów. poszukujemy również profesjonalnych dystrybutorów do odsprzedaży naszych produktów w różnych hrabstwach i regionach i umożliwienia większej liczbie klientów wspólnego korzystania z rozwiązania.

W przyszłości będziemy nadal rozwijać rynki zagraniczne i dostarczać wysokiej jakości produkty większej liczbie zagranicznych partnerów po konkurencyjnych cenach.

10 lat doświadczenia

Ponad 200,000 XNUMX sztuk zdolności produkcyjnych miesięcznie.

Kompletne linie produkcyjne

Profesjonalny zespół QC; Zespół badawczo-rozwojowy.

Dostawa na czas

Odpowiednie zapasy, mogą być szybko wysłane w ciągu 3 dni.

Dobra jakość

Surowe standardy zaopatrzenia w surowce w celu zapewnienia jakości produktu.

Nasz warsztat

Co mówią nasi klienci!

Bardzo dobrze, to było dobre doświadczenie zakupowe, jakość materiału jest dobra, nastawienie sprzedawcy jest również bardzo dobre, dostawa jest szybka, będę nadal kupować od Yingfei w przyszłości,

Jestem bardzo zadowolona z postawy usługowej sprzedawców Yingfei. Aby pomóc mi rozwiązać problemy, często rozmawiają ze mną w środku nocy w swoim czasie lokalnym i pomagają mi załatwić wiele pilnych spraw.

Wiele razy w roku kupuję od nich budy i zabawki dla psów. Dobra obsługa i jakość sprawiają, że jestem bardzo bezproblemowy, a sprzedaż w Stanach Zjednoczonych przebiega bardzo płynnie.

Ich budy, smycze i ubranka dla psów są świetnej jakości i bardzo przystępne cenowo.

Wysoka jakość, doskonała obsługa sprawia, że ​​jestem ich lojalnym klientem.

Współpracujemy z Yingfei od 5 lat i za każdym razem gwarantujemy jakość i czas dostawy. Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości.

Proszę
pozostawiać
wiadomość
Telefon / WhatsApp / WeChat:

Dodaj:

Wanyang Zhongchuang, okręg Cangnan, miasto Wenzhou, prowincja Zhejiang

Kot

Pies

Szybkie linki

Wsparcie IT przez